Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Strasznie tnie grę, lagi. Jakie ustawienia? Co zrobić?


Mateuszek320

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Mam następujący problem - otóż podczas gry na dwa metki (buff + główna postać) strasznie mi tnie grę.

Okienko z buffem po chwili cały czarny ekran.. zlagowało, natomiast okienko z główną postacią jeszcze jakoś się trzyma.

- I tutaj mam pytanie, co może mi pomóc?

Jakieś ustawienia specjalne? Może jakiś program? A może jeszcze coś innego.

 

 

PARAMETRY KOMPUTERA:

 

Windows XP Home Edition

2.99 GHz, 1 GB RAM

INTEL PENTIUM 3.00 GHz

Karta Graficzna - GeForce 7600 GS

 

Chciałbym dodać jeszcze ,że komp ma około 7 lat.

 

Dzięki z góry za pomoc !

Pozdrawiam.

:(

Opublikowano

Wiecej GB ramu i karta graficzna lepsza. Polecam game booster'a + speedFan'a do tego ctr+alt+del procesy metin2.bin > wysoki.

 

Format komputera tez pomaga. Ja mialem takie lagi ze szok ale jak zrobiem formata i wyczyscilem kompa nie lagowalo wgl. :)

 

Pozdrawiam.

sygnatura1w.png


Opublikowano

Słabo z kartą graficzną ;x

Ja tam zakupiłem lepszy sprzęt i od razu gra jest przyjemniejsza .

I laptopik świeżutki ;D

 

A tak to posłuchaj się rady kolegi up.

 

Wiecej GB ramu i karta graficzna lepsza. Polecam game booster'a + speedFan'a do tego ctr+alt+del procesy metin2.bin > wysoki.

 

Format komputera tez pomaga. Ja mialem takie lagi ze szok ale jak zrobiem formata i wyczyscilem kompa nie lagowalo wgl. :)

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Siema

Możliwe że nie musisz nic nie kupować :)

Użyj programu:

-odkurzacz

-cclaner

-oraz zoptymalizuj auto start programem autoruns :)

Po w/w czynnościach zrób reset kompa i ustaw metka na najniższe wymagania :P

Opublikowano

Ok. Jak juz spamimy o tych programach to masz tu 2 poradniki na 100 % poprawia ci wydajnosc kompa.

 

1) http://www.mpcforum....niejszamy-lagi/

 

2) http://www.mpcforum....wnic-dzialanie/

 

Do tego format kompa + wyczyszczenie go w srodku.

 

Pozdrawiam. :)

 

 

PS: Pamietaj ze jak zaistalujesz te programy i wyczyscisz nimi kompa sformatujesz itp Usun je w pizdziec.

sygnatura1w.png


Opublikowano

Dzięki wielkie ! :)

Zaraz wezmę się do roboty i spróbóje tymi programami ,które podaliście.

Jak nie pomożę no to trudno, będę zmuszony do kupna czegoś lepszego :)

Jeszcze raz dzięki ;)

 

Dam potem edita czy pomogło.

:(

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...